A debreceni városvezetés büntetőfeljelentést tett a Semcorp akkugyár ellen, miután a környezetvédelmi hatóság tájékoztatása szerint a vállalat területén határértéket meghaladó szennyezést mértek a fel ...
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Napi.hu