Miért a legnagyobb nyári csapda, ha bukóra hagyod az ablakot alvás közben a fülledt, izzasztó estéken?
A forró nyári hónapokban szinte mindannyian küzdünk azzal a bosszantó problémával, hogy a lakás falai valósággal ontják magukból a meleget, és a hálószoba fülledt levegője miatt a éjszakai alvás egy kimerítő rémálommá válik. Sokan próbálják ezt a helyzetet reflexből úgy orvosolni, hogy lefekvés előtt bukóra hagyják az ablakot, abban a reményben, hogy a hajnal hűvös fuvallatai majd kellemesen lehűtik a szobát.
- Hirdetés -
