Zalaegerszegen korlátozzák a vízfogyasztást
Elsőfokú vízkorlátozás lépett életbe Zalaegerszegen, a városközpontban ingyenesen vizet osztanak – közölte közösségi oldalán szerdán a város polgármestere. Balaicz Zoltán (Fidesz-KDNP) hozzátette: a rendkívüli hőség és az aszály miatt már 69 zalai településen kellett korlátozó intézkedéseket bevezetni.
- Hirdetés -
