Zalaegerszegen korlátozzák a vízfogyasztást

Elsőfokú vízkorlátozás lépett életbe Zalaegerszegen, a városközpontban ingyenesen vizet osztanak – közölte közösségi oldalán szerdán a város polgármestere. Balaicz Zoltán (Fidesz-KDNP) hozzátette: a rendkívüli hőség és az aszály miatt már 69 zalai településen kellett korlátozó intézkedéseket bevezetni.

Zalaegerszegen korlátozzák a vízfogyasztást

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!