„Csak papíron léteznek tovább!” – Vége van, Balásy Gyulát az állam levágta magáról
Balásy Gyula birodalma, amely éveken át sziklaszilárdan uralta a hazai állami rendezvények piacát, kedden egyetlen adminisztratív határozattal omlott össze a fővárosban. A hatalom legfelsőbb köreiben meghozott, azonnali hatályú szerződésbontás olyan elsöprő dominóeffektust indított el a bűnügyi és gazdasági szektorban, amelynek a végét még a sokat látott szakmabeliek sem merik teljes bizonyossággal megjósolni.
- Hirdetés -
