Döntöttek a lakók: 74 év után visszakéri régi nevét a község, amit még Rákosiék vetek el tőlük
Újra meglöttyenhet a tinta a régi üvegben, ha siker koronázza a csongrádi település lakóinak és vezetőinek törekvését. A község nevét 74 évvel ezelőtt írták át a Rákosi-rendszer tisztviselői, mert zavarta őket, hogy az eredeti elnevezést egy gróf után kapta. Nagyér lakói úgy döntöttek, visszaszerzik régi nevüket.
- Hirdetés -
