Újra meglöttyenhet a tinta a régi üvegben, ha siker koronázza a csongrádi település lakóinak és vezetőinek törekvését. A község nevét 74 évvel ezelőtt írták át a Rákosi-rendszer tisztviselői, mert zavarta őket, hogy az eredeti elnevezést egy gróf után kapta. Nagyér lakói úgy döntöttek, visszaszerzik régi nevüket.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk