Az Audi új fejlesztéséről és Győr gazdasági helyzetéről egyeztetett Kapitány István és Pintér Bence
A miniszter az Audiban tett látogatása során tárgyalt a város vezetőivel az elektromos átállásról, az ipari fejlesztésekről és a helyi gazdaság kihívásairól.
- Hirdetés -
