Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

A tanulóknak üzent a városvezető

Kellemes nyári szünetet kívánt a paksi diákoknak a város polgármestere. Heringes Anita a legutóbbi rendkívüli testületi ülést követően arról is beszélt, hogy a nyár az önfeledt szórakozás és a pihenés időszaka. Nem árt azonban a városvezető szerint, ha a szünidőt töltő diákok óvatosak és figyelmesek lesznek. A tanulóknak üzent a városvezető

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu