A tanulóknak üzent a városvezető

Kellemes nyári szünetet kívánt a paksi diákoknak a város polgármestere. Heringes Anita a legutóbbi rendkívüli testületi ülést követően arról is beszélt, hogy a nyár az önfeledt szórakozás és a pihenés időszaka. Nem árt azonban a városvezető szerint, ha a szünidőt töltő diákok óvatosak és figyelmesek lesznek. A tanulóknak üzent a városvezető

A tanulóknak üzent a városvezető

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TelePaks

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!