Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomoznak a GyőrMédia Zrt. ügyeiben

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség a GyőrMédia Zrt. működésével kapcsolatban. Az eljárás Pintér Bence győri polgármester feljelentése nyomán indult, aki szerint az önkormányzati médiacégnél az átvilágítás során több gyanús szerződést találtak.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu