Hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomoznak a GyőrMédia Zrt. ügyeiben
Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség a GyőrMédia Zrt. működésével kapcsolatban. Az eljárás Pintér Bence győri polgármester feljelentése nyomán indult, aki szerint az önkormányzati médiacégnél az átvilágítás során több gyanús szerződést találtak.
- Hirdetés -
