Hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomoznak a GyőrMédia Zrt. ügyeiben

Különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt indított nyomozást a rendőrség a GyőrMédia Zrt. működésével kapcsolatban. Az eljárás Pintér Bence győri polgármester feljelentése nyomán indult, aki szerint az önkormányzati médiacégnél az átvilágítás során több gyanús szerződést találtak.

Hűtlen kezelés gyanúja miatt nyomoznak a GyőrMédia Zrt. ügyeiben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → kontroll.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!