Magyar Péter üzent a visegrádi országoknak: együtt erősebbek lehetünk, mint valaha
Közép-Európa jelen van, erős, és készen áll arra, hogy saját jövőjét alakítsa - fogalmazta meg a miniszterelnök a visegrádi négyek kedden Magyarországon tartandó találkozójának üzenetét.
- Hirdetés -
