Magyar Péter üzent a visegrádi országoknak: együtt erősebbek lehetünk, mint valaha

Közép-Európa jelen van, erős, és készen áll arra, hogy saját jövőjét alakítsa - fogalmazta meg a miniszterelnök a visegrádi négyek kedden Magyarországon tartandó találkozójának üzenetét.

Magyar Péter üzent a visegrádi országoknak: együtt erősebbek lehetünk, mint valaha

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Hírklikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!