A kormány 12 éves mandátumkorlátot vezetne be: „Nem szabad, hogy valaki tizenakárhány évig a trónon üljön”
Az Index megkérdezte az utca emberét, mit gondolnak Magyar Péter miniszterelnök 12 éves mandátumkorlátozási javaslatáról.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Az Index megkérdezte az utca emberét, mit gondolnak Magyar Péter miniszterelnök 12 éves mandátumkorlátozási javaslatáról.
- Hirdetés -