A kormány 12 éves mandátumkorlátot vezetne be: „Nem szabad, hogy valaki tizenakárhány évig a trónon üljön”

Az Index megkérdezte az utca emberét, mit gondolnak Magyar Péter miniszterelnök 12 éves mandátumkorlátozási javaslatáról.

A kormány 12 éves mandátumkorlátot vezetne be: „Nem szabad, hogy valaki tizenakárhány évig a trónon üljön”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Index - Belföld

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!