Magyar Péter a parlamentben: hazánk újra elrabolt nyugat lett
A kormányfő a gödöllői V4-ülés előtt az Országgyűlésben a régiós együttműködést választotta napirend előtti felszólalása témájául.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A kormányfő a gödöllői V4-ülés előtt az Országgyűlésben a régiós együttműködést választotta napirend előtti felszólalása témájául.
- Hirdetés -