Kötelező lesz megjelenni és igazat mondani a parlamenti vizsgálóbizottságok előtt

Megszavazta az Országgyűlés a Tisza Párt javaslatát a vizsgálóbizottságok jogköreinek kibővítéséről. Milliós bírságot is kaphat, aki nem megy el a bizottság ülésére, és börtönbüntetés jár, ha valaki nem mond igazat.

Kötelező lesz megjelenni és igazat mondani a parlamenti vizsgálóbizottságok előtt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!