Kötelező lesz megjelenni és igazat mondani a parlamenti vizsgálóbizottságok előtt
Megszavazta az Országgyűlés a Tisza Párt javaslatát a vizsgálóbizottságok jogköreinek kibővítéséről. Milliós bírságot is kaphat, aki nem megy el a bizottság ülésére, és börtönbüntetés jár, ha valaki nem mond igazat.
- Hirdetés -
