„Az Országgyűlés elfogadta a közmédia új szabályozását, a gyűlöletkeltő plakátok betiltását és az uniós pénzek hazahozatalához szükséges jogszabályokat. A Fidesz mindenre nemmel szavazott” – írta Facebook-oldalán Magyar Péter miniszterelnök.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Infostart