43 millió forintra büntette az MNB a Molt
A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.
- Hirdetés -