Megvan, mire költene azonnal több pénzt a magyar egészségügyben az államtitkár

Átfogó helyzetfelméréssel és egy részletes "országleltár" elkészítésével tervezi elindítani a szakmai munkát az új Egészségügyi Minisztérium a magyar egészségügyi ellátórendszert illetően, miközben az intézményi működési adatok súlyos strukturális és területi egyenlőtlenségeket, valamint jelentős rejtett humánerőforrás-hiányt mutatnak - derült ki Buga László az Egészségügyi Minisztérium kórházi fekvő- és járóbeteg szakellátásért felelős államtitkárának IME konferenciáján. Azt is hangoztatta, hogy a legfontosabb prioritás a szakdolgozói béremelés.

Megvan, mire költene azonnal több pénzt a magyar egészségügyben az államtitkár

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Portfolio

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!