A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!