43 millió forintra büntette az MNB a Molt

A jegybank azért szabott ki felügyeleti bírságot, mert a Mol késve tájékoztatott arról, mi a helyzet a Barátság kőolajvezetékkel, és ez hogy érinti a Molt.

43 millió forintra büntette az MNB a Molt

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!