Garázdaság és testi sértés Keszthelyen, két zalai nő ellen emelt vádat az ügyészség (zaol.hu)
Magukból kivetkőzve támadtak gyanútlan áldozatukra azok a zalai nők, akiknek hamarosan a bíróság előtt kell felelniük cselekedeteikért. A két gyanúsítottal szemben garázdaság és testi sértés vétsége miatt emelt vádat az ügyészség. A megdöbbentő esetről dr. Németh Eszter, a Zala Vármegyei Főügyészség helyettes szóvivője tájékoztatta a zaol.hu-t. Mint írta: 2026. február 13-án este egy nő gyalogolt Bővebben...
- Hirdetés -
