Hűtlen kezelés miatt vádat emeltek a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő volt főigazgatójával szemben
Még május elején derült ki, hogy elfogták és őrizetbe vették az MNV volt főigazgatóját egy két és fél milliárd forintos hűtlen kezelés ügyében.
- Hirdetés -
