A montenegrói Sveti Stefan szigetszálloda öt év zárvatartás után július 1-jén újra megnyitja kapuit. A bérlő közlése szerint minden készen áll a vendégek fogadására, ám a nyitást a helyi lakosokkal való konfliktus árnyékolja be a Kraljičina plaža (Királynő strandja) területén felállított kapu miatt. Már megnyílt a Zuma és a Namos nevű étterem, az első vendégek […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Szabad Magyar Szó