Fontos változás: júliustól megszűnik a MOHU egyik népszerű ingyenes szolgáltatása

Július 1-jétől már nem lehet ingyen leadni az építési és bontási hulladékot a MOHU által kijelölt hulladékudvarokban. A társaság döntése értelmében a lakosságnak ezentúl kilogrammonként bruttó 36 forintot kell fizetnie az ilyen típusú hulladékok átvételéért.

Fontos változás: júliustól megszűnik a MOHU egyik népszerű ingyenes szolgáltatása

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!