Július 1-jétől már nem lehet ingyen leadni az építési és bontási hulladékot a MOHU által kijelölt hulladékudvarokban. A társaság döntése értelmében a lakosságnak ezentúl kilogrammonként bruttó 36 forintot kell fizetnie az ilyen típusú hulladékok átvételéért.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz