A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya
Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.
- Hirdetés -