A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya

Közös nyílt levelet írt a volt miniszter és a Fideszt a vereség után élesen bíráló egykori kormánybiztos.

A NER oligarcháitól várja a „konzervatív média” életben tartását Navracsics Tibor és Ferencz Orsolya

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!