Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról
A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintos bírságot szabott ki a Molra, mert a társaság napokkal később tájékoztatta a befektetőket a Barátság kőolajvezeték leállásáról és az import pótlásáról, mint ahogy azt a szabályok előírták. Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról
- Hirdetés -
