Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról

A Magyar Nemzeti Bank 43 millió forintos bírságot szabott ki a Molra, mert a társaság napokkal később tájékoztatta a befektetőket a Barátság kőolajvezeték leállásáról és az import pótlásáról, mint ahogy azt a szabályok előírták. Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról

Bírságot kapott a Mol a jegybanktól, mert késve tájékoztatott a Barátság megrongálásáról

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!