Körbálák égtek Gerendás külterületén
Körbálák gyulladtak ki tegnap hajnalban Gerendás külterületén – tájékoztatott a katasztrófavédelem. Az orosházi hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltották a lángokat, miközben egy erőgép az ép bálákat eltávolította a tűz közeléből. Az eset során személyi sérülés nem történt. A Körbálák égtek Gerendás külterületén nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.
- Hirdetés -
