Körbálák égtek Gerendás külterületén

Körbálák gyulladtak ki tegnap hajnalban Gerendás külterületén – tájékoztatott a katasztrófavédelem. Az orosházi hivatásos tűzoltók több vízsugárral oltották a lángokat, miközben egy erőgép az ép bálákat eltávolította a tűz közeléből. Az eset során személyi sérülés nem történt. A Körbálák égtek Gerendás külterületén nevű cikk a Körös Hírcentrumon jelent meg.

Körbálák égtek Gerendás külterületén

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Körös Hírcentrum

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!