Civil Fórum: a senki által nem támogatott helyi balliberálisok ma is azon dolgoznak, hogy hergeljék és egymás ellen fordítsák a debrecenieket
Az egyesület szükségesnek tartja olyan partneri kapcsolat kiépítését a kormányzattal a teljes ciklusra, amely a város fejlődését biztosítja.
- Hirdetés -
