Civil Fórum: a senki által nem támogatott helyi balliberálisok ma is azon dolgoznak, hogy hergeljék és egymás ellen fordítsák a debrecenieket

Az egyesület szükségesnek tartja olyan partneri kapcsolat kiépítését a kormányzattal a teljes ciklusra, amely a város fejlődését biztosítja.

Civil Fórum: a senki által nem támogatott helyi balliberálisok ma is azon dolgoznak, hogy hergeljék és egymás ellen fordítsák a debrecenieket

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!