Megöléssel fenyegette és telefonon zaklatta volt élettársát a debreceni férfi

A Debreceni Járási Ügyészség zaklatás bűntette miatt nyújtott be vádiratot az ellen a férfi ellen, aki huzamosabb időn át rendszeresen hívogatta telefonon a sértettet.

Megöléssel fenyegette és telefonon zaklatta volt élettársát a debreceni férfi

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Dehir

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!