Balesetet okozott egy debreceni férfi még tavaly év elején. Mint ahogy a rendőrség írja, bízva a szerencsében, úgy látta jónak, hogy késő este, világítás nélkül behajt egy debreceni kereszteződésbe. Fortuna nem volt kegyes hozzá, mivel nem adott elsőbbséget, egy szabályosan közlekedő autó oldalról nekiütközött. A 31 éves sofőr a baleset után újra sebességbe rakta a […]
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Debreceni Nap