Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos
Még tavaly vonták vissza a megbízását, mert állítólag Fidesz-kritikus pólóban sütött szalonnát, most újra ő lett a vezető. Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos
- Hirdetés -
