Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos

Még tavaly vonták vissza a megbízását, mert állítólag Fidesz-kritikus pólóban sütött szalonnát, most újra ő lett a vezető. Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos

Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!