Még tavaly vonták vissza a megbízását, mert állítólag Fidesz-kritikus pólóban sütött szalonnát, most újra ő lett a vezető. Visszatér a mentőszolgálathoz a korábban menesztett főorvos
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!