A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból
A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.
- Hirdetés -