A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból

A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.

A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!