A hőség miatt túlterhelődött a rendszer, több helyen is csak csöpög a víz a csapból
A szolgáltató azt kéri a lakóktól, hogy takarékoskodjanak az ivóvízzel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex
Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!