Lemond a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke és visszavonul a közélettől

Őri László azt mondta a döntéséről, hogy nem egyeztetett róla a pártközponttal, vagy Orbán Viktorral.

Lemond a Baranya Vármegyei Önkormányzat fideszes elnöke és visszavonul a közélettől

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HVG

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!