A hűtési-fűtési rendszerrel kapcsolatos problémákat az intézet folyamatosan jelezte az üzemeltetésért és karbantartásért felelős Központi Ellátási Főigazgatóságnak. Összeomlott a klíma: Felfüggesztették a műtéteket az Országos Onkológiai Intézet egyik épületében
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 24.hu