Megcsinálta a lehetetlent: az ablakot akarta lehúzni, de véletlenül az ajtót nyitotta ki és kiesett
„Még pénteken éjfél előtt Zalaegerszegen, a Balatoni úton, a felüljárón közlekedett nagyon lassan kisteherautóval egy férfi, amikor elől ülő utasa az ablakemelő helyett az ajtónyitóra fogott rá és kiesett a járműből. A 35 éves nő biztonsági öve nem volt bekapcsolva. Az esés során az útpadkába ütötte a fejét, és súlyos sérülése lett.” – számolt be az esetről a Zala vármegyei rendőrség. A rendőrség hangsúlyozta: „A biztonsági öv használata minden utas számára kötelező. Csak egy másodpercnyi mozdulat, egyetlen kattintás, de egy élet múlhat rajta. Aki nem köti be magát, a sorsra bízza életét.” További autós tartalmakért kövess minket Facebookon is!
- Hirdetés -
