Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Szakított a kultúra éjszakájával az idei Múzeumok Éjszakája – legjobb fotóink az eseményről

A kilenc éve bezárt és magára hagyott Iparművészeti Múzeumban nyílt meg a 24. Múzeumok Éjszakája, ahol Tarr Zoltán társadalmi kapcsolatokért és kultúráért felelős miniszter azt ígérte: nekilátnak az épület meg nem kezdett felújításának. Elhangzott az is, hogy a Hadtörténeti Múzeum visszatér otthonába, a budai Várba, a Közlekedési Múzeum új időszaki kiállításán pedig Magyar Péter miniszterelnök is felbukkant. Az idei Múzeumok Éjszakája egyszerre volt a múlttal való szakításnak, a jövő tervezésének és a szakmaiság helyreállításának fontos epizódja.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu