Múzeumi piknik az Atomenergetikai Múzeumban

Ebben az évben is csatlakozott az Atomenergetikai Múzeum a Múzeumok Éjszakája országos programsorozathoz, és immár ötödik alkalommal rendezte meg a Múzeumi Pikniket. A rendezvényen több mint félezer látogató vett részt, akik változatos programokon vehettek részt... Múzeumi piknik az Atomenergetikai Múzeumban

Múzeumi piknik az Atomenergetikai Múzeumban

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → TelePaks

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!