Múzeumi piknik az Atomenergetikai Múzeumban
Ebben az évben is csatlakozott az Atomenergetikai Múzeum a Múzeumok Éjszakája országos programsorozathoz, és immár ötödik alkalommal rendezte meg a Múzeumi Pikniket. A rendezvényen több mint félezer látogató vett részt, akik változatos programokon vehettek részt... Múzeumi piknik az Atomenergetikai Múzeumban
- Hirdetés -
