Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Félmillió euróra büntették a Lindt-et: túl „valódira” sikerült a reklám

Komoly jogi vereséget szenvedett a svájci csokoládégyártó Lindt & Sprüngli: a párizsi fellebbviteli bíróság döntése szerint a vállalatnak 500 ezer euró kártérítést kell fizetnie a Champs-Élysées bizottságának egy karácsonyi reklámfilm miatt. Félmillió euróra büntették a Lindt-et: túl „valódira” sikerült a reklám

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu