Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Április második hetében kezdődik a tavaszi lomtalanítás

Komló – Április második hetétől kezdi elszállítani a Dél-Kom Nonprofit Kft. a lomokat. Idén is az eddigi évek szerint megszokott módon zajlik a tavaszi lomtalanítás. A hulladékkezelő cég munkatársai, a hétfői és keddi napokon, három ütemben szállítják majd el a kidobásra ítélt holmikat. A lomok elszállítására április 8-9-én, 15-16-án, és 22-23-án kerül sor. Az időpontok Április második hetében kezdődik a tavaszi lomtalanítás

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu