Négyszáz négyzetméteren égett a hulladék a Gödöllő határában lévő lerakóban
A helyszínre a helyi tűzoltókon kívül az aszódi és a fóti egységeket is riasztani kellett, hogy megszűnjön a veszélyhelyzet
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A helyszínre a helyi tűzoltókon kívül az aszódi és a fóti egységeket is riasztani kellett, hogy megszűnjön a veszélyhelyzet
- Hirdetés -